پست اول

سلام اینجا روز نوشته های خودم‌و منتشر میکنم
لحن این دسته با لحن کل محتوای های تولید شده در بهیاب متفاوته.
میدونم بهتر بود دامنه ای جدا  برای این کار میگرفتم ولی واقعا این روزا سرم شلوغه و دوس دارم تو اولین کاغذ خالی که میبینم شروع کنم بنویسم .
همراه ما باشید تا بهیابی شوید

 

چه خبر ؟
توی چند ماه گذشته تقریبا 180 جای مختلف برای پوزیشن های مدیر ، و کارشناس سئو رزومه فرستادم حدودا 130 نفر قبول کردند حدودا 90 تا تماس گرفتن و با 56 تاشون قرار گذاشتم ، حدودا 43 تا رو رفتم و 12 نفرشون رد کردن (همون خبر میدم خودمون ) و مابقی برای همکاری تایید کردن که تو جلسات بعدی خودم بخاطر برخی مسائل لغو کردم و برگشتم خونه . (البته من یه کاراموز بیش نیستم و تجربه های خوبی ندارم و هنوز دنبال کسب تجربه ام )

خیلی برام تجربه باحالی بود ، حرف زدن با کارفرما هایی که درک درستی از محصول ، مارکت ، و حتی پوزیشن مورد نیازشون ندارند و فقط از یکی شنیدن که اگه فلان پوزیشن رو توی سازمانت با پر کنی ، رشد میکنی.
و در نهاین لذت بردم از اچ آر های خسته ای که درک درستی پوزیشن و روحیات فردی نداشتند و مصاحبه رو با تیک زدن یک چک لیست آماده ،  تمام میکردند.

در کل 30-40 تا مصاحبه رفتم و جدا از زمان و هزینه های اسنپی که صرف کردم ، میوه ای برام داشت که باید برای به دست اوردنش بیشتر از زمان و هزینه فعلی پرداخت می کردم شاید بپرسید یعنی چی !
بله درست حدس زدید منظورم  اعتماد به نفس است، تقریبا بعد از هر مصاحبه بعد از دو ساعت حرف زدن و گاهی با نق و غر و توجیح یا حتی گاهی با تایید های الکی و کنترل کردن درک طرف مقابلم ، خستگی عجیب روی تنم میزاشت اما میوه این خستگی برام اعتماد به نفس بود  و خوشحالم از این همه تجربه خوب توی این مدت زمانی کوتاه .

 

 

الان چیکار میکنی؟

فریلنسرم و مطالعه تخصصی میکنم !

 

بهیاب چیه ؟

بهیاب ، بستری برای گزارش ، تحقیق و آموزش در حوزه مارکتینگ است که قراره  با هدف افزایش نرخ تبدیل فعالیت کنه !

 

 

 

 

Author avatar
ناصر
https://inaser.ir
یک سئو کار ساده

Post a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

We use cookies to give you the best experience.